wszystkogratis.eu

Lokalizacja: Strona główna Kopiowanie wpisów bez zgody właściciela jest naruszeniem art.17 oraz art.23 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Prawa autorskie
Prawa autorskie włascicielki przepisów kulinarnych i portalu wszystkogratis.eu Email
Prawa autorskie
Wpisany przez Administrator   

Prawa autorskie włascicielki przepisów kulinarnych i portalu wszystkogratis.eu

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy że:
Wszelkie treści i zdjęcia dotyczące przepisów  i informacji kulinarnych, publikowane w Portalu wszystkogratis.eu - są własnością intelektualną włascicielki przepisów i jej  portalu.
Zabrania się  wszelkiego rozpowszechniania, kopiowania, kolportowania itp. wszystkich materiałów, bez wcześniejszego ustalenia z ich właścicielem.
Kopiowanie wpisów bez zgody właściciela jest naruszeniem art.17 oraz art.23 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Jednoczesnie jestesmy przeciwko dyrektywie o prawie autorskim dotyczącym internetu, tzw. ACTA-2, za którym w środę zagłosowali europosłowie   Platformy Obywatelskiej i przeciw ktorej protestowali uczestnicy demonstracji pod siedzibą PO przy ul. Wiejskiej.  Zdaniem protestujących ACTA-2 ogranicza wolność internautów.
Internauci wloscy solidaryzuja sie z internautami z Polski
przez co zapraszamy z haslem:
INTERNAUCI Z CALEGO SWIATA LACZCIE SIE TAK JAK PRZY ACTA 1 I NIE PODDAWADAJCIE AZ DO ZWYCIESTWA
Czytaj więcej na:  https://www.tvp.info/38969936/precz-z-cenzura-internetu-protesty-pod-siedziba-po-ws-acta-2
WLOSI SA RAZEM Z WAMI.

 

Przeciwko dyrektywie o prawie autorskim dotyczącym internetu, tzw. ACTA-2, za którym w środę zagłosowali europosłowie Platformy Obywatelskiej, protestowali uczestnicy demonstracji pod siedzibą PO przy ul. Wiejskiej. Zdaniem protestujących ACTA-2 ogranicza wolność internautów.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-precz-z-cenzura-internetu-protest-pod-siedziba-po-przeciwko-,nId,2630372#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 


Polish English French German Italian Russian Spanish

Wyszukiwarka

Ilość odsłon

Odsłon : 3252287